Mercedes-Benz

5 Yıl Garanti Kampanyası

Garantiniz uzasın, keyfiniz sürsün..

Yeni bir Mercedes-Benz sahibi olan herkes, kilometre sınırı olmadan 4 yıl garantiden ücretsiz yararlanıyor. Dilerse %20’ye varan indirim avantajıyla garanti süresini5 yıla tamamlıyor. Siz de garanti sürenizi şimdiden uzatın, kârlı çıkın.
Ürün ve kampanyalarımız hakkında detaylı bilgi almak için; 4446244 iletişim hattını arayabilir, ek yakın Mercedes-Benz Türk yetkili servisini ziyaret edebilir veya Online servis randevusu alarak hızlı ve kolay bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İlgili indirimler, trafiğe çıkış tarihi 1 Ocak 2019 ve sonrasındaki Mercedes-Benz marka otomobiller için, 1 Ocak–31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir. Mercedes-Benz marka otomobiller için bakımlar, kullanma ve işletme talimatında aksi belirtilmedikçe her 15.000 km/12 ay sonunda (hangisi önce dolarsa) yapılmalıdır. Uzatılmış garanti ile ilgili kapsam ve koşulları Mercedes-Benz yetkili servislerinden öğrenebilirsiniz. Mercedes-Benz Türk A.Ş. ek bir bildirimde bulunmadan servis ve bakım kapsamını ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.